Novinky

Novinky ze světa batohů. Školní batohy, sportovní batohy, batohy pro volný čas. Nové kolekce batohů Dakine, Burton a dalších.

Parádní batohy Roxy

V naší nabídce myslíme i na děvčata, pro které máme připraveny stylové školní batohy Roxy.

Ty Vás dokonale okouzlí svými holčičími designy, které se nemohou nelíbit! Kromě toho, že skvěle vypadají, mají vysokou životnost a do školy jsou velmi praktické.

Celý článek

Do školy s kvalitním penálem

K správnému vybavení každého školáka patří také kvalitní penál, kam si může uložit psací potřeby, ale i jiné drobnosti.

Pokud jste si oblíbili školní batohy Dakine, pak vězte, že je můžete skvěle doplnit penály Dakine a vytvořit tak komplet, který je dokonale sladěn.

Celý článek

Dakine kolekce jaro 2014

Nechte se osvěžit jarní kolekcí batohů Dakine!

Jako vždy, značka nezklamala! Batohy Dakine rozšířili výběr o nové kousky.V nové kolekci najdete jak osvědčené modely, tak nové modely, které Vás určitě osloví.

Celý článek

Batoh včas pod stromečkem

Aby jste měli jistotu vánočního dárku pod stromečkem, navštivte naše kamenné prodejny, které mají nyní otevřeno každý den, včetně 24.12.! 

Můžete také objednat na našich e-shopech a osobně vyzvednout na kamenné prodejně. Nemusíte tak spoléhat na přepravní společnosti, které mohou být silně vytíženy.

Nejen, že tak máte záruku dárků pod stromečkem, ale při osobním vyzvednutí dostanete ještě dodatečnou slevu, která se určitě v předvánočním čase hodí.

SEZNAM PRODEJEN A OTEVÍRACÍ DOBA

Celý článek

Burton

Burton

07.10.2013

Jak jistě víte, značka Burton nabízí perfektní a stylové školní batohy Burton. To však zdaleka naní vše! U téhle značky se můžete kompletně obléknout od hlavy až po paty a pořídit si to nejlepší snowboardové vybavení. Největší výběr, a to včetně nejnovější kolekce, můžete dostat na boardstar.cz.

Celý článek

Batohy Dakine z nové kolekce již skladem

Nejnovější kolekci oblíbených batohů Dakine můžete již nyní objednávat na našem partnerském e-shopu boardstar.cz.

Značka Dakine je léty prověřená firma, která se soustřeďuje na zavazadla a batohy všeho druhu. Jejich produkty jsou maximálně funkční, disponují vysokou odolností a hlavně maximálním usnadněním cestování a běžného života.

Školní batohy Dakine

Aktuálně jsou v nabídce školní batohy Dakine, jejichž pohodlí oceňují studenti a školáci po celém světě. Školní batohy Dakine nabízejí perfektní ergonomické konstrukce, které šetří Vaše záda a perfektně sedí. Vnítřní prostory jsou optimalizovány pro maximální přehlednost a orientaci. Kvalita zpracování a použité materiály jsou zárukou vysoké odolnosti a životnosti. 

Kompletní nabídku od značky Dakine, včetně starších kolekcí za výhodné ceny, najdete na boardstar.cz.

Celý článek

Nová kolekce batohů Burton

Nová kolekce batohů Burton dorazila už i k nám!

Školní batohy Burton

První zásilka obsahuje především školní batohy Burton pro všechny věkové kategorie studentů. Fresh designy a již tradiční kvalita značky Burton zaručuje tu nejvyšší spokojenost všech, kteří se rozhodnou Batoh burton pořídit. Především studenti, kteří shání pohodlný škoní batoh jistě ocení propracovanou ergonomii, která zajišťuje dostatečnou podporu zad i při dlouhodobém nošení.

Vnitřní uspořádní má firma Burton otestované svými profesionálními sportovci a myslí se opravdu na vše. Od kapsy na notebook, přes speciální přihádku na brýle, až po prostornou hlavní kapsu, kam se pohodlně vejdou jak učebnice, tak i vše potřebné pro výlet do přírody.

Celý článek